המלצות

כתבו עלינו

חברת מטרוסנס היא ספק הכיולים שלנו, חברה המתנהלת עפ"י אמות מידה קפדניות: דיוק, מצוינות ביצועים ושירותיות חרוטים על דיגלם. זכינו לליווי מקצועי צמוד על ידי אמנון קובץ' מרגע התכנון ועד ניפוק תעודות הכיול, בתחושה של זמינות מתמדת לשאלות מקצועיות וכתובת לחקר נוסף. מהלך הכיול התבצע ביעילות רבה תוך התחשבות בצרכי הארגון, לשביעות רצוני הרבה.
אילנה דסאו לירון, מנהלת תקינה רגולטורית ואבטחת איכות
.ContinUse Biometrics Ltd
אמנון סייע רבות לחברתנו בתחום הייעוץ הרגולטורי לקראת מבדק של ה-FDA. אמנון מקצועי, מנוסה, בעל יכולת הבנת התמונה המלאה, צרכי ומאפייני החברה. אמנון ידע למפות את הפערים השונים ולהכווין אותנו בהתאם להנחיות הרשות הלאומית להסמכת מעבדות. אמנון הקפיד על סדר וארגון בהיבטי רישום ותיעוד בהתאם למוסכמות הרגולטוריות השונות. אמנון העמיק לנו את הידע לאין שיעור בכל הנוגע להבנה יסודית של כל דרישות הקליברציה ונסך בנו ביטחון רב על ספקטרום רחב מאד של יצרנים ומכשירי מדידה רבים ומגוונים. אני ממליץ בחום להיעזר בשירותו.
אלעד קורן, מהנדס הבטחת איכות
חברת סייט דיאגנוסטיקה
מבחנו העילאי היה בביקורות רגולטוריות של ה FDA, ה-EMEA ורשות הבריאות הקנדית,
שלוש רשויות בריאות החשובות בעולם, שבהן זכה לציון לשבח בכל מה שנגע לכיולים שנבדקו ע"י המבקרים.
ד"ר עזרא עוזיאל
מנכ"ל אינטרפרם
ברצוני להודות לך ולחברת מטרוסנס על השירות החשוב והאיכותי שהענקתם לנו במסגרת לקראת מבדק חיצוני להתעדה למעבדה ע"פ ת"י 17025 . במסגרת העבודה איתכם, עזרת לנו בייעוץ, מחקר ופיתוח תקנים לכדי שיטות בדיקה לביצוע ע"י התאמת מכשירים מתאימים לבדיקה. ידעת להצביע על המכשירים האיכותיים והמקצועיים ביותר שיעברו כיול בקלות וכמובן התאמת כל מכשיר למעבדת כיול הכי נכונה. תודה רבה והערכה מיוחדת אשר עשית את עבודתך בדייקנות ובנאמנות ולא חסכת מאמץ על מנת להגיע לאיכויות הגבוהות ביותר.
יהונתן אליאב , סמנכ"ל
קבוצת אניגמה הנדסה ובטיחות בע"מ
אמנון יסודי, משקיע, אמין ומכיר היטב את תחום הכיולים בחברות פארמצבטיות.
אמנון ביצע את העבודה בצורה טובה ומקצועית.
מערך הכיולים גם עמד, בשנים שאחרי, בהצלחה בביקורת של משרד הבריאות.
גיל תמרי
סמנכ"ל כספים אינסייט
כל נושא שנמסר לטיפולו היה מקבל טיפול מכסימלי ואמנון לא היה חוסך כל מאמץ פיזי או נפשי
על מנת לקדמו ולהשלימו לשביעות רצונם של מעבידיו.
חיקין יצחק
מנהל מעבדות תקנים,
התעשייה האווירית
תודה רבה על יחס נפלא ושירות מהיר ומקצועי
איתי דוידי
קריית גת HP Indigo
תודה רבה על שירות אדיב מקצועי ואמין
מישאל וייס
HP Indigo רחובות
בפברואר 2019 נעזרנו בשירותיו של מר אמנון קובץ' בכיול ציוד של החברה לקראת מבדק חיצוני להתעדה לתקן ISO9001:2015 . השירות שקיבלנו מאמנון היה מהיר, קפדני, מקצועי ואמין. היינו מרוצים מאד מהשירות, ואין ספק שאם יידרש לכך בעתיד, נשכור שוב את שירותיו של אמנון. אנו ממליצים בחום על העבודה עם מטרוסנס בכלל, ועל השירות של אמנון בפרט.
דניאל אולמן
אחראי תשתיות וציוד - ארגמן טכנולוגיות