אודות

MetroSense הינה מובילה וייחודית בתחום ניהול מערכי הכיולים, ומתמחה בהקמה, שדרוג ומחשוב של מערכי כיול והכנתם לביקורות של הרשויות החיצוניות בתעשיות השונות. MetroSense נשענת על ניסיון עשיר ורב שנים בהקמה, ניהול ותפעול שוטף של מערכי כיולים. ומעבר מוצלח של ביקורות רבות. לרשותכם מגוון תחומי שרות : ביצוע כיולים באמצעות מעבדות מוסמכות 17025 למגוון רחב של סוגי מכשירי מדידה, יעוץ טכני ורגולטורי, אספקת ציוד מדידה איכותי ואמין ועוד.

מתן מענה ופתרונות לכל בעיות הכיול של מכשירי מדידה במגוון רחב של תחומים. עבור מעבדות , מחקר ופיתוח , חברות תשתית , אחזקה , בטיחות , ייצור ועוד.

MetroSense צמחה מתוך הבנה עמוקה לכך שמעבר לביצוע הכיולים יש צורך בביצוע מגוון רחב של פעולות נוספות לצורך הצלחה בתהליך ופיתוח מוצר. התאמה אפקטיבית של מכשור המדידה וציוד המתאים לתהליך, שימוש נכון במכשור המדידה ועוד פעולות רבות.

MetroSense פועלת מתוך רצון לסייע לחברות בתעשיות השונות להקים תשתית נכונה. לעבור את ביקורות הרשויות וליהנות ממערך כיולים מבוקר, מנוהל ותואם למטרות התהליכים להם נועדו. אנחנו מבינים עד כמה חשוב לחברות להקים תשתית נכונה ולעבור את ביקורות הרשויות, במבדק הראשוני ללא הערות. ונספק לכם את השקט והביטחון בכך שתעברו ביקורות אלו ותיהנו מעבודה יומיומית מבוקרת עם מערך כיולים מנוהל היטב, בשקיפות מלאה לכל הנתונים.

השירות המקצועי והאמין ש MetroSense מספקת ללקוחותיה נעשה בסטנדרטים גבוהים. הנדרשים לצורך שמירה על תפקוד מבוקר של מערך הכיולים בחברות. 

בין מגוון לקוחותינו, חברות: תרופות , ביוטכנולוגיה , מכשור רפואי , תחומי אלקטרוניקה , קוסמטיקה , אחזקת תשתיות ועוד. חברות המקבלות יעוץ טכני שוטף , התאמה לתהליך , שרות איכותי, אמין  ומקצועי , תפעול שוטף של מערך כיול מכשירי מדידה , ועמידה בהצלחה בביקורות רשויות חיצוניות.

יכולת מוכחת:

אודות המייסד

MetroSense נוסדה ע"י אמנון קובץ', מהנדס איכות מוסמך I.C.Q.E 
בעל דיפלומת הנדסאי מכשור ובקרה. חבר באיגוד הישראלי לאיכות ובעל ניסיון מקצועי ויכולת מוכחת של 30 שנה.

במהלך שנים רבות ניהל מערכי כיולים בחברות מובילות כגון: "InterPharm" ו"InSight". והתנסה בעבודה עם מגוון רחב של מכשירי מדידה האופייניים לכל חברה . עם התמחות במכשירי מדידה האופייניים  למערך הכיולים הפרמצבטי.  במשך השנים צבר ניסיון רב בהובלה בהצלחה של ביקורות רשויות חיצוניות.

"כאיש מקצוע, אני מאמין שלצורך ההגעה ליעד –  פיתוח וייצור מוצר, יש למצות את מלוא הפוטנציאל מכל אנשי המקצוע. כל אחד בתחום מומחיותו השכלתו וניסיונו האישי: ביולוג, כימאי, מהנדס, חוקר. תפקידנו אנו הוא לטפל בכל הצד המקצועי הנרחב של מכשור מדידה, כיול ובקרה. ולאפשר לאנשי המקצוע הללו להתמקד בתחום עיסוקם העיקרי, כאשר המטרה הינה הענקת בסיס טכני מוצק לחברות, לצורך התמקדותן ביכולת לפתח את מוצריהן בהצלחה." 

התקשרו עוד היום וחסכו מעצמכם זמן יקר וכסף רב. מובטח לכם שרות אישי, אמין ומקצועי.

MetroSense נוסדה ע"י אמנון קובץ', מהנדס איכות מוסמך I.C.Q.E ובעל דיפלומת הנדסאי מכשור ובקרה, חבר באיגוד הישראלי לאיכות ובעל ניסיון מקצועי ויכולת מוכחת של למעלה מ-25 שנה. במהלך שנים רבות ניהל מערכי כיולים בחברות מובילות כגון: "InterPharm" ו"InSight", והתנסה בעבודה עם מגוון רחב של מכשירי מדידה האופייניים לכל חברה בכל תחום, עם התמחות במכשירי מדידה  האופייניים למערך הכיולים הפרמצבטי.

במשך השנים צבר ניסיון רב בהובלה בהצלחה של ביקורות רשויות חיצוניות.

 "25 שנות ניסיון בתעשייה לימדו אותי מה הן הדרכים הנכונות והמהירות לצורך הגעה ליעד בזמן, וללא בזבוז של משאבים וכסף רב. 

התקשרו עוד היום וחסכו מעצמכם זמן יקר וכסף רב. מובטח לכם שרות אישי, אמין ומקצועי.